2024 Gazetablic - KOHA.net është një portal i pavarur që ofron lajmet e fundit, horoskop, music, arta dhe sport dhe të besueshme nga Kosova. Lexoni lajmet e fundit në gjuhën shqipe, shqiptare dhe …

 
GazetaBlic. 4.1 77. Vlerësimi juaj: Portale. Gazeta Blic është portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup .... Gazetablic

Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza ... Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet …Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeLDK bojkoton seancën për votimin e faljes së tatimit në pronë në kryeqytet. Në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, nga shefi i asamblistëve të LVV-së, Gëzim Sveçla, u propozua që sot të merret vendimi pro faljes së tatimit në pronë në vlerë 100 euro. Grupi i... Kosova 7 dhjetor 2023.Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit".Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.Centar, Čačak Dvosoban stan. Prodaja. 61 000 EUR. 59m². Pogledaj još. SLAVLJE U DOMU GOGE SEKULIĆ! Pevačica se još nije razvela, a već progovorila o novoj ljubavi: Evo SA KIM je povezuju.Ndryshe, më 19 tetor 2023, Kuvendi i Kosovës e miratoi në lexim të dytë Projektligjin për Investime të Qëndrueshme. Afati për dorëzimin e kërkesës në Kushtetuese, sipas Nenit 113.5 të Kushtetutës së Kosovës, parashtrohet brenda një afati prej tetë ditësh nga dita e miratimit të ligjit ose vendimit të caktuar. Artikull i ...Gazeta Blic is in the industry of: Photography Studio, Consumer Services What does Gazeta Blic do? Gazeta Blic ...Roze - Gazeta Express ... RozeSporti Archives - GazetaBlic. Sporti. Kristjan Asllani kritikohet për paraqitjen e tij ndaj Benficas. “Jam i zhgënjyer”, Giroud pas penalltisë së humbur: Ndjehem keq për tifozët. Sporti. Ballkani kërkon fitoren e madhe sonte ndaj Viktoria Plzen, bashkon gjithë shqiptarët në ‘Air Albania’. 1. Dhjetëra luftëtarë të Hamasit janë dorëzuar te ushtarët izraelitë, kanë pohuar Forcat e Mbrojtjes të Izraelit. IDF-ja pretendon se ka arrestuar një numër në rritje të burrave palestinezë për t’u marrë në pyetje ndërsa po ecën përpara me operacionin e saj në Gaza, shkruan Sky News, përcjell Telegrafi.Mirëpo burime të gazeta Blic kanë thënë se qeveria shumë lehtë mund të dalë me dy propozime për koeficient për Ligjin e ri të Pagave. “Do të ketë dy koeficient të ndryshëm. Koeficientin më të lartë do ta kenë policët, arsimtarët, zjarrfikësit, mjekët dhe të tjerët. Ndërsa, koeficient më të ulët do të kenë ...Shala: Asociacioni është pushtet i tretë, autonomi, u pranua nga Kurti – dokumenti i 2015-ës nuk është i ligjshëm. “Jemi në pikën si para shpalljes së pavarësisë”/ Shala: Me këtë draft Asociacioni ka pushtet ekzekutiv – Kurti është pajtuar mos ta njohë Kosovën si shtet. “Zhbërja e Kosovës”, Abrashi i ...Këshilli i Bashkimit Evropian do t’i bëjë thirrje Kosovës që të bëjë më shumë në fushën e sundimit të ligjit, si dhe në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar, ndërsa do të mirëpresë hyrjen në fuqi të liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës nga 1 janari i vitit që po vjen. Kjo porosi […]Mësoni çfarë thotë horoskopi për ju sot. E premtja do të jetë pak e çuditshme për ju për shkak të ndikimeve që keni neser. Mendimi juaj do të jetë kaotik, si dhe zgjedhjet dhe veprimet që bëni. Nesër me sjelljen tënde do të lodhesh njerëzit përreth. Jini të durueshëm me bashkëpunëtorët tuaj.Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.Paparaci - Raporto Korrupsionin - Lajmi i Fundit - Paparaci është medium online i cili përmban hulumtime të bazuara në fakte kredibile. Kanë investuar miliona, por mbesin amatorë dhe qesharakë: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës. Sport December 07, 2023.Kampioni i Kosovës do të përballet me skuadrën e Viktoria Plzen, me takimin që luhet me fillim nga ora 18:45, shkruan GazetaBlic Sport. Ndryshe nga herat e tjera, Ballkani kësaj here si vendas do të luajë në stadiumin ‘ Air Albania ‘ në Tiranë, për shkak të gjendjes së tmerrshme të fushës në ‘ Fadil Vokrri’. Para ...Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re... Svake subote u formi mejla biće vam dostupan pregled nedelje koji za vas biraju i komentarišu kolumnisti Danasa: Dragoljub Draža Petrović, Jasmina Lukač, Nenad Kulačin, Safeta Biševac, Snežana Čongradin, Aleksandar Milošević, Božidar Andrejić i Aleksej Kišjuhas. Najtačnije vesti iz Srbije i sveta. Dnevni list Danas već 24 godine ...Gazeta Blic ka nisur pyetje në drejtim të qeverisë së Kosovës, por deri në këto momente kur ky tekst është publikuar, zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu nuk ka kthyer përgjigje. Mirëpo burime të gazeta Blic kanë thënë se qeveria shumë lehtë mund të dalë me dy propozime për koeficient për Ligjin e ri të Pagave.Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta!Dec 12, 2023 · Episodi i trishtë i ndodhur në Turqi po bën xhiron e botës, më konkretisht në ndeshjen Ankaragucu-Rizespor, referuar kampionatit kryesor turk, ku presidenti vendas, Faruk Koca, sulmoi arbitrin Halil Umut Meler. Një situatë që çoi në pezullimin e futbollit për një periudhë të pacaktuar, transmeton GazetaBlic Sport. Share your videos with friends, family, and the world19 Nov 2021 ... ลุ้น !! กันยา กินนมจากเต้า แม่วันดี ... Nov 14, 2023 · 21M views. 00:59. #goodmorning #positivevibes #myhappyplace #beach #love.Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka…15 hours ago · Motra e Liridona Ademajt, ka thyer heshtjen në lidhje me vrasjen e kësaj të fundit, ndërsa ka folur për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në News24. Brikenda Ademaj tha për gazetaren Anila Ahmataj se; “Ne e dimë se si e ka pasur jetën”. Po ashtu ajo tha se nuk ka pasur asnjë kërcënim për familjen […] Trajneri i Spanjës: Shqipëria një skuadër e rrezikshme. Reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë - Lajme, Hulumtime, Intervists, Opinione, …Dec 2, 2023 · Në Kongresin e jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se procesi voluminoz i përafrimit të legjislacionit të Shqipërisë me atë të Bashkimit Europian, do të jetë gati më 13 dhjetor në mbledhjen e BE me vendet e Ballkanit Perëndimor në Bruksel. “Që një vend të jetë teknikisht gati për t’u […] Pratite sve najnovije vesti iz zemlje na N1 informativnoj platformi. Budite u toku sa svim aktuelnim dešavanjima.Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta! “Piramida për një kohë të gjatë ishte si kujtim injë regjimi brutal dhe dekadave të zhgënjimeve që pasuan në Shqipëri. Tani, ajo është simbol i një qyteti që aspiron të jetë “Tel Avivi i Ballkanit” i teknologjisë së lartë”. E ndërtuar në vitet 1980 për të përkujtuar një tiran të vdekur në stilin faraonik, piramida […]Oct 24, 2023 · Vesel Lekaj tha për “Gazeta Blic” se ne kete takim u deklaruan mbi ekstremizmin dhe dëmin që i shkaktojnë segmente të ndryshme të fesë islame. “Në tubimin e të premtës, datë 20.10. 2023 një grup qytetarësh në Deçan, e ku morën pjesë bashkëmendimtarë nga trevat dhe qytetet e Kosovës, u deklaruan mbi ekstremizmin dhe dëmin që i shkaktojnë, sidomos segmente te ... The web value rate of gazetablic.com is 85,921 USD. Each visitor makes around 2.78 page views on average. By Alexa's traffic estimates gazetablic.com placed at 63,218 position over the world, while the largest amount of its visitors comes from Albania, where it takes 141 place. Gazetablic.com registered under .COM top-level domain.Motra e Liridona Ademajt, ka thyer heshtjen në lidhje me vrasjen e kësaj të fundit, ndërsa ka folur për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në News24. Brikenda Ademaj tha për gazetaren Anila Ahmataj se; “Ne e dimë se si e ka pasur jetën”. Po ashtu ajo tha se nuk ka pasur asnjë kërcënim për familjen […]Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima, analizama, intervjuima, razgovorima iz sveta politike na Blicu.GazetaBlic. 438,579 likes · 19,110 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grShqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet mbi lajmet kryesore, motin, biznesin, argëtimin, politikën dhe më shumë.GazetaBlic. 4.1 77. Vlerësimi juaj: Portale. Gazeta Blic është portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup ...Union Berlin e ka konfirmuar emërimin e Nenad Bjelicës si trajner të ri të klubit. 52-vjeçari zëvendëson Urs Fischer, i cili u shkarkua dy javë më parë pas një ecurie katastrofike, e cila e sheh klubin një vend larg fundit të Bundesligës. Bjelica ka qenë trajner te Austria Wien dhe Dinamo Zagreb ndër të tjera […]The web value rate of gazetablic.com is 85,921 USD. Each visitor makes around 2.78 page views on average. By Alexa's traffic estimates gazetablic.com placed at 63,218 position over the world, while the largest amount of its visitors comes from Albania, where it takes 141 place. Gazetablic.com registered under .COM top-level domain.19 Nov 2021 ... ลุ้น !! กันยา กินนมจากเต้า แม่วันดี ... Nov 14, 2023 · 21M views. 00:59. #goodmorning #positivevibes #myhappyplace #beach #love.Gazeta Sinjali mirëmbahet nga kompania "Sinjali" sh.p.k. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia.nga: Gazeta Blic. Socilogët shpjegojnë arsyet e rritjes së dhunës në familje, e sidomos numrin e madh të vrasjeve së grave, raporton Gazeta Blic. Xhelal Hajrullau, i cili është sociliog me profesion thotë për emisionin “Expose” se një nga shkaqet pse po nodhin këto vrasje është periudha e transicionit. Pastaj shton ai, janë ...Kosova dhe Zvicra do të përballen sonte në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Pritet të jetë një ndeshje jashtëzakonisht interesante, me ‘Dardanët’ që kërkojnë befasinë ndaj kombëtares helvete, shkruan GazetaBlic Sport. Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 20:45, me atmosferën që pritet të jetë fantastike në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. …Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet e më shpejt se ku do të godasë uragani, luftime në veri, krizë humanitare në Gazës dhe ditës të gjitha. Gazeta Blic, Author at GazetaBlic. Komisioni Disiplinor i FFK-së e pezullon Arben Zeqirin, pretendohet se u kërkoi gjyqtarëve që ta ndihmojnë skuadrën e katedëve të Dritës. 1.Remzija e cilëson si të pakuptueshme që të mbeten shumë kategori në pritje vetëm për shkak të kundërshtimit të një pike. Kjo pasi që, siç shprehet ajo, edhe ligje të tjera do të mbeten të kufizuara derisa të miratohet Kodi Civil. “Ligji për Shërbime Sociale, Ligji për Familje dhe Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve e kanë ...GazetaBlic. 438,576 likes · 18,362 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grPër gati 400 vite, Perandoria Osmane dominoi Evropën Juglindore, Turqinë, Shqipërinë dhe Lindjen e Mesme. E themeluar nga kalorësit turq, perandoria e humbi shpejt vitalitetin e saj origjinal. Shteti perandorak osman kishte një lloj mosfunksionimi të çuditshëm, duke u fshehur brenda të gjitha llojet e sekreteve më të errëta. Nga vëllavrasja, haremi, ekzekutimet e deri […]Kosova dhe Serbia në takimin e 27 shkurtit në Bruksel janë pajtuar për planin evropian për normalizimin e raporteve në mes të dyja vendeve. Për planin evropian, përfitimet për Kosovën, Asociacionin dhe nenin 7 që po shihet si më problematik, për Gazeta Blic kanë folur nga shoqëria civile. Arbër Fetahu nga Grupi për Studime Juridike […]Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...4/12/2023 21:30. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Gazeta Shqip Sot, Lajmet sot, Lajmet e ditës.Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Arbërit në Shqipëri, e shkak u bë shpejtësia dhe përdorimi i telefonit. Një video e publikuar në rrjetet sociale, e realizuar live nga personi i aksidentuar, tregonte shpejtësinë e mjetit, 120 në orë, por në fund u pendua pasi jeta e tij u vu në rrezik. Teksa kthen kamerën ...Gazeta Blic ka nisur pyetje në drejtim të qeverisë së Kosovës, por deri në këto momente kur ky tekst është publikuar, zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu nuk ka kthyer përgjigje. Mirëpo burime të gazeta Blic kanë thënë se qeveria shumë lehtë mund të dalë me dy propozime për koeficient për Ligjin e ri të Pagave.Fjala është e lirë. Liria është fuqi! E-mail : [email protected]. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Fjala.al. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e FJALA.al, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas …NACIONALE. Siguria në Kosovë duket se është mjaft e lartë, pasiqë për nëj gjë të tillë përkujdeset NATO. Gjatë muajit të fundit, 4 herë është paralajmëruar se shkaktimi i trazirave në veri nënkupton përballje me NATO-n. KFOR-i ka njoftuar se janë “të të gatshëm t... Rëndësia e Ligjit për Investime të Qëndrueshme ...3 mijë e 669 persona vaksinohen kundër koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. 2 vite më parë.GazetaBlic. 438,686 likes · 21,704 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grLajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.50 000 EUR. 42m². Centar, Stara Pazova Garsonjera. Izdavanje. 270 EUR. 24m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u svetu na Blicu.Minecraft arrin shifrën e mbi 300 milionë kopjeve të shitura në mbarë botën. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu. 19 Nov 2021 ... ลุ้น !! กันยา กินนมจากเต้า แม่วันดี ... Nov 14, 2023 · 21M views. 00:59. #goodmorning #positivevibes #myhappyplace #beach #love.Gjykata Kushtetuese e Kosovës e ka shpallur të pavlefshmen në tërësinë e tij Ligjin për Këshillin Prokurorial të Kosovës. Në korrik të vitit 2022, PDK dhe LDK e kishin dërguar për shqyrtim në GJK ndryshimet që ishin bërë në këtë ligj, pas dyshimeve se ato ishin në kundërshtim me Kushtetutën. “Gjykata njëzëri ka ...GazetaBlic. 438,686 likes · 21,704 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një gr24 Mac 2017 ... 小姐姐今天上的晚班呀,又碰到 了#李子壩穿樓輕軌 #重慶輕軌. Nov 16, 2023 · 5.2M views. 00:12. Thankyou for your orderPlay podcasts curated by Gazeta Blic on desktop and mobile.Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu.Partia Populiste Zvicerane SVP e krahut të djathtë, e cila ka bërë një fushatë agresive kundër emigracionit masiv, kryeson në zgjedhjet e përgjithshme të së dielës sipas rezultateve paraprake. Ajo siguroi 29% të votave në zgjedhjet për dhomën e ulët të parlamentit, duke përmirësuar nivelin e votave të saj me mbi 3%, thotë grupi i […]13 Jul 2023 ... Socilogu Hajrullahu shpjegon arsyet që po çojnë në vrasjen · 2 hours ago · 773 व्यू ; Fatmir Limaj: Njohja defacto është njohja e një realiteti ...Gazeta Blic Lajmi.net Epoka e Re Shqip.com Botapress Kosova Sot KosovaLive Prishtina Insight (EN) Showbiz Kosovarja Prive Anabel Revista Who Sport SuperSport Top Sporti TeleSport: Shqipëri A2 News BalkanWeb Euronews Albania Top Channel TV Klan Vizion Plus Ora News Shqiptarja ABC News RTSH ATSH Revista Monitor Lapsi.al Syri.net …Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeGazeta Blic Lajmi.net Epoka e Re Shqip.com Botapress Kosova Sot KosovaLive Prishtina Insight (EN) Showbiz Kosovarja Prive Anabel Revista Who Sport SuperSport Top Sporti TeleSport: Shqipëri A2 News BalkanWeb Euronews Albania Top Channel TV Klan Vizion Plus Ora News Shqiptarja ABC News RTSH ATSH Revista Monitor Lapsi.al Syri.net …Policia aksion 'blic' në Tiranë kundër lojërave të fatit, 20 të shoqëruar. Policia e Tiranës ka nisur një aksion në disa zona të Tiranës, kundër lojërave të fatit. Operacioni po zhvillohet me kontrolle të shumta, kryesisht në lokale ku dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme ky...GazetaBlic. 438,576 likes · 18,362 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grPaparaci - Raporto Korrupsionin - Lajmi i Fundit - Paparaci është medium online i cili përmban hulumtime të bazuara në fakte kredibile.We would like to show you a description here but the site won’t allow us.“14 vjet shtet” – Rrëfime për Gazeta Blic i deputetëve dhe akterëve tjerë të Pavarësisë së Kosovës. 02/12/2022 10:43 Biden i shkruan letër Vuçiqit për ditën e shtetit: Dialogu me Kosovën duhet të përfundojë me njohje reciproke! 02/11/2022 22:24Kjo ditë ka për të qenë shumë e bukur dhe me diell për ju. Gjërat më në fund do marrin drejtimin e duhur në çdo fushë. Nëse jeni në një lidhje do merreni vesh për mrekulli me partnerin, do jeni në humor dhe do kërkoni të mos ndaheni asnjë moment nga njëri-tjetri. Marrëdhënia juaj do jetë më e gjallërishme se kurrë.Ky suplement është i shkëlqyeshëm për humbje peshe. Kafeja është sinonim i mëngjesit, zgjimit më të shpejtë dhe fillimit më të mirë të ditës. Edhe kur mendoni se mund të humbni peshë duke pirë kafe, dita juaj me siguri do të jetë edhe më e mirë. Nuk humbisni peshë vetëm nga kafeja, ka një përbërës […]Gazetablic

Nesër do ta mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës, raporton Gazeta Blic. Zyra e Kryeministrit ka njoftuar se mbledhja do të mbahet nga ora 08:30. Nuk dihen pikat e rendit të ditës./Gazeta Blic/ D-Marin vjen në Shqipëri, Rrjeti gjigant i menaxhimit të marinave marrëveshje bashkëpunimi me Vlora Marina. Gazetablic

gazetablic

Në Kongresin e jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se procesi voluminoz i përafrimit të legjislacionit të Shqipërisë me atë të Bashkimit Europian, do të jetë gati më 13 dhjetor në mbledhjen e BE me vendet e Ballkanit Perëndimor në Bruksel. “Që një vend të jetë teknikisht gati për t’u […]Burime të ‘GazetaBlic Sport’ mësojnë se Krasniqi dhe Stromgodset nuk janë afër rinovimit të kontratës dhe se lojtari mund të largohet në janar, pasi në drejtim të tij ka disa oferta joshëse nga klube të mëdha.. Dy skuadrat holandeze, AZ Alkmaar dhe FC Utrecht kanë shprehur interesim për të, megjithëse ende nuk ka diçka konkrete, klubet …9 Mei 2020 ... Gazeta Blic · @gazetablic · https://gazetablic.com/lajmi-i-fundit-rikthehet-koronavirusi-tete-raste-te-reja/… 8:29 PM · May 9, 2020.PRVE SLIKE SAOBRAĆAJKE DOKTORA NESTOROVIĆA Sudario se sa tramvajem na Autokomandi (FOTO) Doktor Branimir Nestorović bio je jedan od učesnika saobraćajne nezgode koja se dogodila danas na Autokomandi.Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu.Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.Motra e Liridona Ademajt, ka thyer heshtjen në lidhje me vrasjen e kësaj të fundit, ndërsa ka folur për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në News24. Brikenda Ademaj tha për gazetaren Anila Ahmataj se; “Ne e dimë se si e ka pasur jetën”. Po ashtu ajo tha se nuk ka pasur asnjë kërcënim për familjen […]Policia aksion 'blic' në Tiranë kundër lojërave të fatit, 20 të shoqëruar. Policia e Tiranës ka nisur një aksion në disa zona të Tiranës, kundër lojërave të fatit. Operacioni po zhvillohet me kontrolle të shumta, kryesisht në lokale ku dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme ky...Sinjali, Pristina. 227,810 likes · 35,647 talking about this. Gazeta Sinjali!TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe. E themeluar në korrik 1999, TemA është një nga gazetat ditore më të vjetra në Shqipëri dhe aktualisht shet rreth 15,000 kopje ditore në mbarë vendin.Gazeta Shneta, Pristina. 35,582 likes · 1,723 talking about this. Me rëndësi Shneta. PRVE SLIKE SAOBRAĆAJKE DOKTORA NESTOROVIĆA Sudario se sa tramvajem na Autokomandi (FOTO) Doktor Branimir Nestorović bio je jedan od učesnika saobraćajne nezgode koja se dogodila danas na Autokomandi.30 Jun 2021 ... GazetaBlic was live. Jun 30, 2021󰞋󰟠. 󰟝. Nis seanca plenare. Nis seanca plenare ! Xhevdet Krasniqi and 10 others. 4.1K Views · 󰤥 11.Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeFjala është e lirë. Liria është fuqi! E-mail : [email protected]. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Fjala.al. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e FJALA.al, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ...Liga e Kampionëve vjen sonte me ndeshjet vendimtare, ndeshje këto të xhiros së fundit. Vëmendja e madhe është tek Grupi A, atje ku Manchester United, Galatasaray dhe Copenhangen kërkojnë kalimin tutje, përcjell GazetaBlic Sport. Bayern Munich renditet në vendin e parë me 13 pikë, Copenhagen, pas gjermanëve, me 5 pikë, në vendin e 3-të pozicionohen […]30 Jun 2021 ... GazetaBlic was live. Jun 30, 2021󰞋󰟠. 󰟝. Nis seanca plenare. Nis seanca plenare ! Xhevdet Krasniqi and 10 others. 4.1K Views · 󰤥 11.2 Feb 2022 ... More videos you may like · Adorable Hedgehog Gives Kisses to Owner! · yah Kya Ho Gaya Yaar#usman_190 · Long, gorgeous hair... · निकल गयी ...Banda e ekskavatorëve/ Vidhnin makineri të rënda në Greqi, i shisnin në Shqipëri.Lajme - Gazeta Express është një portal i pavarur që ofron lajme të freskëta dhe të besueshme nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe shëndetit. Lexoni lajme të freskëta dhe të besueshme nga gazetablic, kur do të takohet, kërkohet lëvizje, kërkohet lëvizje urgjente drejt, kërkohet lëvizje Asociacionit, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizje KQZ, kërkohet lëvizjeSvake subote u formi mejla biće vam dostupan pregled nedelje koji za vas biraju i komentarišu kolumnisti Danasa: Dragoljub Draža Petrović, Jasmina Lukač, Nenad Kulačin, Safeta Biševac, Snežana Čongradin, Aleksandar Milošević, Božidar Andrejić i Aleksej Kišjuhas. Najtačnije vesti iz Srbije i sveta. Dnevni list Danas već 24 godine ...3 mijë e 669 persona vaksinohen kundër koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. 2 vite më parë.LDK bojkoton seancën për votimin e faljes së tatimit në pronë në kryeqytet. Në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, nga shefi i asamblistëve të LVV-së, Gëzim Sveçla, u propozua që sot të merret vendimi pro faljes së tatimit në pronë në vlerë 100 euro. Grupi i... Kosova 7 dhjetor 2023.50 000 EUR. 42m². Centar, Stara Pazova Garsonjera. Izdavanje. 270 EUR. 24m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u svetu na Blicu.Gazeta Blic ka siguruar këtë shkresë të Ushtruesës së detyrës së drejtorit të Zyrës së Partive Politike, që tregon se zyrtarët e zyrës kanë zhvilluar takim konsultativ me përfaqësuesit e partisë politike Guxo në lidhje me rezultatet të cilat kanë dalë nga Kuvendi i parë zgjedhor i partisë. Sipas këtyre burimeve, ky ...Askund nuk ka më shumë emocione se sa në sport. Qe ti ndjejmë edhe më shumë këto emocione, pos lajmeve të shpejta dhe të sakta për sportin vendore dhe të huaj, ne kemi sjellur risi të tjera në këtë rubrike si: Livesocre dhe …Për gati 400 vite, Perandoria Osmane dominoi Evropën Juglindore, Turqinë, Shqipërinë dhe Lindjen e Mesme. E themeluar nga kalorësit turq, perandoria e humbi shpejt vitalitetin e saj origjinal. Shteti perandorak osman kishte një lloj mosfunksionimi të çuditshëm, duke u fshehur brenda të gjitha llojet e sekreteve më të errëta. Nga vëllavrasja, haremi, ekzekutimet e deri […]Gazeta Shekulli gjithmone po behet me e besushme per lexusin, sidomos per lexusin emigrant. Shkrimi saj ka artikuj serioze dhe te besushem. Kohet e fundit Arikulli si i trajtojne historianet serbe shqiptaret eshte nje nga shkrimet me te rendesishem per lexusin shqiptar, se cfar urejtje kane ata, dhe cfar trashgimni u lene brezave te tyre, per te mbjell vetem urejtje, kur bota apo rendi i ri ... Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motitDec 10, 2023 · Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka…Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima na teritoriji Srbije na Blicu. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeNACIONALE. Siguria në Kosovë duket se është mjaft e lartë, pasiqë për nëj gjë të tillë përkujdeset NATO. Gjatë muajit të fundit, 4 herë është paralajmëruar se shkaktimi i trazirave në veri nënkupton përballje me NATO-n. KFOR-i ka njoftuar se janë “të të gatshëm t... Rëndësia e Ligjit për Investime të Qëndrueshme ...4/12/2023 21:30. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Gazeta Shqip Sot, Lajmet sot, Lajmet e ditës.Svake subote u formi mejla biće vam dostupan pregled nedelje koji za vas biraju i komentarišu kolumnisti Danasa: Dragoljub Draža Petrović, Jasmina Lukač, Nenad Kulačin, Safeta Biševac, Snežana Čongradin, Aleksandar Milošević, Božidar Andrejić i Aleksej Kišjuhas. *. Najtačnije vesti iz Srbije i sveta. Dnevni list Danas već 24 ...The latest tweets from @gazetablicLajmet e fundit - Zëri është një portal i pavarur që ofron aktualitetit nga Kosova dhe rajoni, nga politika, ekonomia, sport, kultura dhe shëndet. Lexoni lajmet e …Qytetarët e Kosovës do të mund të lëvizin lirshëm pa viza në zonën Shengen pas 19 ditësh. Nga 1 janari zyrtarisht do të hyjë në fuqi liberalizimi i vizave, duke bërë kështu që qytetarët që kanë pasaporta valide të udhëtojë pa pasur nevojë për vizë. Ndonëse kanë mundësi të udhëtojë pa u malteratuar nëpër ambasada […]Për gati 400 vite, Perandoria Osmane dominoi Evropën Juglindore, Turqinë, Shqipërinë dhe Lindjen e Mesme. E themeluar nga kalorësit turq, perandoria e humbi shpejt vitalitetin e saj origjinal. Shteti perandorak osman kishte një lloj mosfunksionimi të çuditshëm, duke u fshehur brenda të gjitha llojet e sekreteve më të errëta. Nga vëllavrasja, haremi, …Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Alarmon Dritan Shakohoxha në “Favorit”: Shqipëria ende nuk e ka vazhduar kontratën me Sylvinhon, trajneri është i tundur nga ofertat tjera. Futboll.Telegrafi është një portal i pavarur që ofron lajme të freskëta dhe të besueshme nga Kosova, Shqiperia, Bota dhe diasporë. Lexoni lajme të freskëta dhe të besueshme nga …Emocionet e Ligës së Kampionëve vazhdojnë edhe mbrëmjen e sotme. Ndeshjet më interesante pritet të jenë ato në Grupin A dhe Grupin B, sepse ende nuk janë vendosur skuadrat e dyta që do të kalojnë tutje, shkruan GazetaBlic Sport. Në Grupin A, Galatasaray dhe Manchester United përballen me fillim nga ora 18:45, kurse Bayern …Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! PRVE SLIKE SAOBRAĆAJKE DOKTORA NESTOROVIĆA Sudario se sa tramvajem na Autokomandi (FOTO) Doktor Branimir Nestorović bio je jedan od učesnika saobraćajne nezgode koja se dogodila danas na Autokomandi.GazetaBlic. 4.1 77. Vlerësimi juaj: Portale. Gazeta Blic është portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup ...Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.Fifi tregon për herë të parë portretin ëngjëllor të djalit. Shumë shpejt kanë kaluar muajt që nga dita kur djali i Fifit dhe Adisit erdhi në jetë. Theo Mal ka mbushur 7 muaj dhe Fifi ka …Gazeta Shekulli gjithmone po behet me e besushme per lexusin, sidomos per lexusin emigrant. Shkrimi saj ka artikuj serioze dhe te besushem. Kohet e fundit Arikulli si i trajtojne historianet serbe shqiptaret eshte nje nga shkrimet me te rendesishem per lexusin shqiptar, se cfar urejtje kane ata, dhe cfar trashgimni u lene brezave te tyre, per te mbjell vetem urejtje, kur bota apo rendi i ri ... Media/news company - , Pristina, Kosovo, 10000 - 31K Followers, 520 Posts - See Instagram photos and videos from GazetaBlic (@gazetablic)Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu.Kanë kaluar 70 minuta në “Air Albania” në ndeshjen mes Ballkanit dhe Viktoria Plzen që po luhet në kuadër të grupeve të Conference League. Skuadra e Ilir Dajës ka treguar lojë më të mirë deri tani, por që rezultati vazhdon të mbetet i pandryshueshëm, shkruan GazetaBlic Sport. Kuc dhe Zyba rrezikuan në 15 minutat e […]Trajneri i Spanjës: Shqipëria një skuadër e rrezikshme. Reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë - Lajme, Hulumtime, Intervists, Opinione, …Gazeta Blic, Author at GazetaBlic. Komisioni Disiplinor i FFK-së e pezullon Arben Zeqirin, pretendohet se u kërkoi gjyqtarëve që ta ndihmojnë skuadrën e katedëve të Dritës. 1. Nov 30, 2023 · nga: Gazeta Blic Një operacion i madh i ndërmarrë nga Policia e Kosovës ka rezultuar me arrestimin e dy të dyshuarve për grabitjen e argjendarisë në Suharekë javën e kaluar. Bujar Basha, u arrestua sot nga policia e Kosovës në një aksion që po zhvillohet në Dragodan lidhur me rastin e grabijes së argjendarisë në Suharekë. nga: Gazeta Blic. Tërmeti me magnitudë 7.5 goditi Mindanaon në Filipinet jugore të shtunën vonë, duke shkaktuar paralajmërime për cunami në vend dhe në Japoni, megjithëse një agjenci amerikane tha se rreziku i valëve të mëdha kishte kaluar. Qendra e Paralajmërimit të Tsunamit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila ...Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motitLAJMI I FUNDIT. Situata në Veri/ në Vjenë protestohet në mbështetje të Kosovës Studimi: Një e pesta e popullsisë së botës do të kërcënohet nga nxehtësia ekstreme NACIONALE. Siguria në Kosovë duket se është mjaft e lartë, pasiqë për nëj gjë të tillë përkujdeset NATO. Gjatë muajit të fundit, 4 herë është paralajmëruar se shkaktimi i trazirave në veri nënkupton përballje me NATO-n. KFOR-i ka njoftuar se janë “të të gatshëm t... Rëndësia e Ligjit për Investime të Qëndrueshme ...Gazeta Blic Lajmi.net Epoka e Re Shqip.com Botapress Kosova Sot KosovaLive Prishtina Insight (EN) Showbiz Kosovarja Prive Anabel Revista Who Sport SuperSport Top Sporti TeleSport: Shqipëri A2 News BalkanWeb Euronews Albania Top Channel TV Klan Vizion Plus Ora News Shqiptarja ABC News RTSH ATSH Revista Monitor Lapsi.al Syri.net Reporter.al NOA ...Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Gazeta Shneta, Pristina. 35,581 likes · 1,870 talking about this. Me rëndësi Shneta.Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. . Awlivv leaked